Знайомтесь – ми агенція святкових подій «Be Happy»…

Працюємо з червня 2009 року …

Організовуємо розважальні заходи, виготовляємо різноманітні святкові аксесуари, оригінальні подарунки, займаємось декором.

Працюємо у Луцьку та на виїзд…
КОМАНДА
Основна команда агенції

Любимо свою роботу та бажаємо усім, щоб девізом Вашого життя був девіз нашої команди: Be Happy! :) !
Олена Матіюк
керівник, дизайнер-декоратор
Чим я займаюсь в агенції : Якщо коротко - творчістю :). Дизайн для мене вже давно не професія, а образ життя.Творю – на замовлення, але в задоволення! Допомагаю Вам відчути естетичну насолоду від свого свята. Крім цього, займаюся організаційними питаннями по заходах. Робота з Вами – одне задоволення!


Коротко про себе: Люблю експериментувати (мабуть для дизайнера це не новина :)) обожнюю подарунки...особливо дарувати, зроблені власноруч. Насолоджуюсь - прекрасним…  Мрію – під шум моря… Сумую – під дощ за вікном… Релаксую – переглядаючи «старе кіно»… Люблю життя і тих хто поруч!


Улюблена фраза: «Життя вимірюється не кількістю подихів, а кількістю щасливих моментів, від яких захоплює дух!»


«Be happy!» (бути щасливим)
Що для цього треба?
: Жити в гармонії з собою та любові з іншими!


Ірина Хорзова
керівник, сценарист
Чим я займаюсь в агенції: Агенцією я не просто займаюся. Я нею живу та насолоджуюся!!! Це 100-відсотковий кайф: розробляти сценарії, дивитися на ваші враження від наших ідей, готуватися до заходів, вести переговори з нареченими, іменинниками, ювілярами, проводити збори з персоналом перед кожною подією, вирішувати всі організаційні питання, що стосуються проведення заходів і, нарешті, дарувати вам незабутнє свято :)))

Коротко про себе:
Обожнюю подорожувати та пити какао в “Starbucks’ café”, люблю усілякі милі дрібнички, рідко ношу взуття на високих підборах, люблю робити сюрпризи та висилати поштою новорічні листівки, як це робили давним-давно у дитинстві… люблю життя таким, яким воно є і стараюсь не скаржитись…


Улюблена фраза:
«Роби те, що любиш, і ти жодного дня в цьому житті не будеш працювати»


«Be Happy» (бути щасливим)
Що для цього треба?
любов!!!

 
Володимир Матіюк
ведучий
Чим я займаюсь в агенції: Моя робота - створювати гарний настрій на Ваших заходах. Мікрофон в одній руці, сценарій в іншій, навушник, який передає вказівки від ivent-координатора… Багато маленьких дрібниць, а результат – Ваше незабутнє свято.


Коротко про себе:  Люблю їхати в авто і підспівувати під улюблений трек, головне щоб цього ніхто не чув:).  Багато мрію, інколи читаю, переживаю коли щось йде «не по-сценарію» :)


Улюблена фраза: «Есть только два способа прожить свою жизнь. Первый – так, будто никаких чудес не бывает. Второй – так, будто все на свете является чудом.» (А. Енштейн)


Be happy! (Бути щасливим)
Що для цього треба?: …кава з молоком вранці та три пари очей, які дивляться на тебе…


Ігор Миронюк
ivent-координатор
Чим я займаюсь в агенції: виконую досить непрості функції. Моє завдання і моя ціль: зробити все саме так, як це задумали наші клієнти, навіть, краще. ;)

Коротко про себе:   мені 29 років, ріст 181 см., розмір взуття 43. Дружина каже, що симпатичний. Врівноважений, надійний ))) Інколи веселий, інколи сумний. Люблю, щоб завжди все було «чітко». Вже досить багато часу працюю у сфері розваг, тому робити людей щасливими і веселими вже стало життєвим кредо.


 Улюблена фраза: Не ганяйся за щастям: воно завжди знаходиться в тобі самому (або поруч біля тебе).


«Be happy!» (бути щасливим) 
Що для цього треба?: Потрібно завжди залишатися собою, мати ціль у житті і помічати навіть у дрібницях щастя. Be happy)))
Сергій Яськов, Dj Klever
ді-джей
Чим я займаюсь в агенції: В наш час важко уявити будь-яке свято без музики, вона впливає на настрій і емоційний стан людини. Якісне музичне оформлення заходу – одна із запорук  успіху. Моє завдання - грамотно підібрати музичний матеріал, який задовільнить смаки усіх запрошених гостей.


Коротко про себе: Я звичайний молодий чоловік нашого часу. Люблю свою дружину і синочка :)


Улюблена фраза: «Найбільше багатство – відсутність жадібності»


«Be happy!» (бути щасливим)
Що для цього треба?: Потрібно ЖИТИ! Саме життя і є щастя. Можна постійно шукати щастя, сподіватись, що в один прекрасний день ВОНО, таке велике і неосяжне, впаде тобі на голову,  а можна просто бути щасливим від маленьких буденних радостей.


Вікторія Михайлець
Вокалістка
Чим я займаюсь в агенції: Я – вокалістка. Тому маю чудову можливість дивувати, радувати, дарувати щирі та позитивні емоції через пісню - це те, що робить мене щасливою… Мені пощастило - в цьому і полягає моя робота. )))


Коротко про себе: Просто живу, займаюсь улюбленою справою і отримую від цього величезне задоволення ! =)


Улюблена фраза: «Все, що робиш, потрібно робити добре, навіть якщо здійснюєш безумство» Оноре де Бальзак


«Be happy!» (бути щасливим)
Що для цього треба?: Кохана людина, улюблена сім"я, вірні друзі - все те, заради чого хочеться жити.